MÖBLER / Skåp & hyllor / Hylla 5508624
nr 550 8624
Hylla
längd: 92
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:40:33
300 kr
150 kr
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr